Hakkımda

Örgü Modelim

Sizleri için derlediğim örgü modellerini, geri dönüşüm süslerini ve daha birçok hobi işlerini bu sitede yazacağım. Çocuklarınız için bere, hırka, eldiven, şal, patik gibi örgü modelerini, arigurumi modellerini sizlerle paylaşacağım. Örgü bebek ve çocuk kombin yazılarını sizler için derleyeceğim.

İlerleyen zamanlarda sizlerinde yapmış olduğu el sanatlarını yayımlamak için şimdiden sabırsızlanıyorum. Sizlerde yapmış olduğunuz modelleri, örgüleri ve hobi el sanatlarınızı bana gönderebilirsiniz.

Bana destek olmak ve istediğiniz yazılar için iletişim sayfasından iletişim kuabilir, yazıların altına yorum atabilir ve instagram sayfamı takim edebilirsiniz.

İnstagram Sayfam: Orgummodelim

İnstagram Sayfamda birbirinden güzel modelleri paylaşıyorum takip etmeyi unutmayın 🙂 Sizin destekleriniz görmek bana daha da heyecan katacak ve paylaşımlarımı artırmama yardımcı olacaktır. Aynı şekilde sitede bulunan yazılara da yorum ekleyebilir beni yönlendirebilir isteklerinizi ve önerilerinizi bildirebilirsiniz. İnanın hepsini dikkatle okuyup elimden geldiğince önerilerini yapmaya çalışacağım. İlerleyen zamanlarda videolu anlatımlarımda olacaktır. Videoları çekmeye başladığımda sizleri tekrar bilgilendireceğim. Sitede mükemmel bir vakit geçirmeniz dileği ile sağlıcakla kalın 🙂